KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9342023
*
nr 934 2023
Blandteknik
Jacques Villon, motivet: 16x22
Följerätt
Utrop:
5.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:47:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 14:31:56
1
2.000 kr
12/1 09:05:21
2
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jacques villon vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:25
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:49
*
Blandteknik
Läs mer om e-auktion
nr 934 2023
Blandteknik
Jacques Villon, motivet: 16x22
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 5.000 kr |
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/1 14:31:56 | 1 | 2.000 kr |
12/1 09:05:21 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jacques villon vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:25 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:49